Kullanım Şartları

Kayıt olan kullanıcılarımızın kabul etmiş olduğu maddeler :


1- Miyavru ÜCRETSİZ plan kullanarak eklemiş olduğum evcil hayvanımı veya sokak hayvanını, sahiplenmek isteyen taraftan hiçbir şekilde para talep etmeden, tamamen Ücretsiz olarak sahiplendirmeyi kabul ediyorum.

2- Miyavru’da paylaşmış olduğum bilgi, içerik ve görsellerin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği, doğruluğu ve belge bulundurma zorunluluğuna ilişkin sorumluluk tamamen bana ait olup, Miyavru.com‘un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını kabul ediyorum.

3- Miyavru.com websitesi üzerinden gelen bilgilendirme ve tanıtım amaçlı mesajları e-posta yoluyla almayı kabul ediyorum.

4- Miyavru.com, ilanlardaki fotoğrafların websitesinin benimsemiş olduğu çözünürlükte olmaması durumunda, ilanın yeniden düzenleme aşamasına gönderilmesi veya yayından kaldırma hakkını saklı tutar.


miyavru.com’a kayıt olma esnasında vermiş olduğunuz kişisel bilgiler kesinlikle üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır.

miyavru.com olarak öncelikli amacımız, uygun ve sıcak bir yuvaya sahip olamayan canlarımızın en kısa süre içerisinde sıcak bir yuvaya kavuşturma arzusudur. Bu düşünceyle birlikte internet ortamına bir yenilik ve kolaylık getirmek amacıyla sizlere ücretsiz ilan hizmeti sunmaktayız.

 

 / 

Giriş Yap

Mesaj Gönder

Favorilerim