Kullanım Şartları

Kullanıcılarımızın kabul etmiş olduğu maddeler :


1- Miyavru’ya eklemiş olduğum evcil hayvanımı veya sokak hayvanını, sahiplenmek isteyen taraftan hiçbir şekilde para talep etmeden, tamamen Ücretsiz olarak sahiplendirmeyi kabul ediyorum.

2- Miyavruda paylaşmış olduğum bilgi, içerik ve görsellerin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği, doğruluğu ve belge bulundurma zorunluluğuna ilişkin sorumluluk tamamen bana ait olup, Miyavru.com ‘un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını kabul ediyorum.

3- Miyavru.com websitesi üzerinden gelen bilgilendirme ve tanıtım amaçlı mesajları e-posta yoluyla almayı kabul ediyorum.


  • Sahiplenme yöntemi bilgisi Ücretli olarak giriş yapılan ilanlar, sistemimiz tarafından otomatik olarak Yayına Uygun Değil statüsüne alınmaktadır. Websitemiz, ücretli sahiplendirmeye kesinlikle izin vermemektedir.
  • Websitemiz Miyavru.com üzerinden yapılan doping paketi (ilanı öne çıkarma) alışverişleriniz, PAYTR Güvenli Ödeme Sistemi bünyesince yapılmakta olup kişisel bilgileriniz üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır.
  • Miyavru.com, ilanlardaki fotoğrafların websitesinin benimsemiş olduğu çözünürlükte olmaması durumunda veya yayın politikasını ihlal eden durumlarda ilanda düzenlemeler yapma veya yayından kaldırma hakkını saklı tutar.
  • Miyavru.com ‘a kayıt olma esnasında vermiş olduğunuz kişisel bilgiler kesinlikle üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır.

Miyavru.com olarak öncelikli amacımız, uygun ve sıcak bir yuvaya sahip olamayan canlarımızın en kısa süre içerisinde sıcak bir yuvaya kavuşturma arzusudur. Bu düşünceyle birlikte internet ortamına bir yenilik ve kolaylık getirmek amacıyla sizlere ücretsiz ilan hizmeti sunmaktayız.

 

 / 

Giriş Yap

Mesaj Gönder

Favorilerim