İlanımı Yayından Nasıl Kaldırabilirim?

Miyavru’da ilanınızı sahiplenme veya diğer sebepler dolayısıyla yayından kaldırmak çok kolay! İlanınızı yayından kaldırmak için önce web sitemizde oturum açıp; Hesabım ➤ İlanlarım adımlarını takip ederek ilgili ilanın üzerine gelmeniz ve düzenle sembolüne tıklamanız ve hemen ardından Yuva Buldu butonuna tıklamanız ve onaylamanız yeterlidir.

Read More

Kayıttan Sonra Aktivasyon Maili Gelmedi!

Kayıtın ardından size gönderdiğimiz Aktivasyon, zaman zaman istenmeyenler klasöründe listelenebiliyor. Bu yüzden kullanmış olduğunuz email adresinin İstenmeyenler “Spam” veya “Junk” kısımlarını kontrol etmeyi unutmayın.

Read More

Nasıl Kayıt Olurum?

Masaüstü kullanıcısıysanız; kayıt olmak için web sitemizin üst tarafındaki menüden Giriş Yap butonuna tıkladıktan sonra ekranın alt kısmındaki “Kayıt Ol“ butonuna tıklayarak ve hemen ardından kullanıcı bilgilerinizi girerek kolayca kayıt olabilirsiniz.  Mobil cihaz kullanıyorsanız; ekranın üst tarafındaki sağa bakan ok işaretine tıkladıktan sonra alt kısımdaki “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Read More

Giriş Yap

Kayıt Ol

Parolamı Sıfırla

Parola sıfırlama bağlantısı gönderebilmemiz için önce bize kullanıcı adınızı veya kayıt olduğunuz email adresinizi vermelisiniz