1- İlanımı Tamamen Ücretsiz olarak Sahiplendirmeyi Kabul Ediyorum.

2- miyavru.com’un paylaşmış olduğum bilgi, içerik ve görsellerin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği, doğruluğu ve belge bulundurma zorunluluğuna ilişkin sorumluluk tamamen bana ait olup, miyavru.com’un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını kabul ediyorum.

3- Miyavru.com websitesi üzerinden gelen bilgilendirme ve tanıtım amaçlı mesajları e-posta yoluyla almayı kabul ediyorum.

4- miyavru.com’a kayıt olma esnasında vermiş olduğunuz kişisel bilgiler kesinlikle üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır.

miyavru.com olarak öncelikli amacımız, uygun ve sıcak bir yuvaya sahip olamayan canlarımızın en kısa süre içerisinde sıcak bir yuvaya kavuşturma arzusudur. Bu umut dolu yola çıkarken almış olduğumuz tek kural ise hayvanları para karşılığında sahiplendirmeme prensibidir. Bu düşünceyle birlikte internet ortamına bir yenilik ve kolaylık getirmek amacıyla sizlere ücretsiz ilan hizmeti sunmaktayız.

Giriş Yap

Kayıt Ol

Parolamı Sıfırla

Parola sıfırlama bağlantısı gönderebilmemiz için önce bize kullanıcı adınızı veya kayıt olduğunuz email adresinizi vermelisiniz