Zeytin Siyah Tekir Kedi Yuva arıyor

  • 5 Yaşında
  • Dişi
  • Kısır
  • Eğitimli
  • Var

Merhabalar, Zeytin adında bir kızımız var. Kedimizi sokaktan yavruyken aldık şuan 5 yaşında. Zeytin özel ihtiyaçları olan bir kedi. Boynu sola doğru yamuk küçükken ortakulak iltahabı gibi bir şey olabileceğini söylemişti veteriner, ameliyatala düzelebilir ama masada kalma ihtimali var dediği için biz hiç bir şekilde yanaşmadık. Ancak bu sebeple denge problemi olabilir yaşlanınca. Ara ara ani ve hızlı koşarken bi yerlere çarpabiliyor. Evimizin cadde üzeri olması sebebiyle gürültüden ve ani her türlü yüksek seslerden(terlik, yürüme sesi, birşeyin yere düşmesi) çok korkuyor dikkat dağınıklığı bu sebeple oluyor aynı zamanda hiperaktif bir kedi oyun oynamayı aşırı sever. Günde en az 1 saat zeytinle oyun oynayabilecek bir yuvaya sahiplendirmek isteriz. Mobilyaları hayatta çizmez, bizi hayatta ısırmaz, tırnak atmaz. Psikolojik olarak çok sağlıklıdır. Kucak kedisi değildir, yerde sevilmeyi sever, bir de yanımızda uyumayı. Asla evdeki eşyaları çizmez böyle bir alışkanlığı yoktur. Basit kelime anlamlarına aşınadır. (Evet, hayır, yapma, gel, koş, buraya gibi.)
Kısırdır ve ilk kısırlık ameliyatı başarısız geçtiği için 2.kez ameliyat olmuştur.

Zeytini maddi imkanlarımız artık el vermediği için üzülerek sahiplendirmek istiyoruz. Son 2 yıldan fazladır veterinere götürüp aşılarını düzenli yaptıramamaya başladık. Aldığımız orta kalite mamalar önceden tüy dökmezdi tüy dökmeye başladı kalitelisini ise alamaz olduk. Zeytini sahiplenecek yuvadan beklentimiz, asla zeytinin 24 saati geçkin bir şekilde maması- suyu olsa dahii evde yalnız bırakılmamasıdır. Aynı zamanda bir kedisi olan ve ikinci kediye yuva açmak isteyen bir aileye sahiplendirmek isteriz. Aşırı uslu, aşırı sakin ve çok duygusal bir kedi sürekli sevgi ve oyun ihtiyacını karşılayabilecek duygusal olarak sürekli yanında olabilecek, maddi tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek, veterinere ihtiyacı olduğunda götürebilecek bir yuva arayışı içindeyiz. Sorularınızı yorum kısmından da sorabilirsiniz.

  • Takip Şartı Var
  • Sizden herhangi bir sebeple ödeme yapmanızı talep ederlerse sakın ödeme yapmayınız ve lütfen ilanı şikayet ediniz veya bize bildiriniz.

Şikayet Gönder

Şikayetiniz Başarıyla Gönderildi!

Bizimle paylaşmış olduğunuz bilgiler gizli kalmaktadır

Appointments

 

 / 

Giriş Yap

Mesaj Gönder

Favorilerim

Application Form

Claim Business

Paylaş