Norveç Orman Kedisi Ömürlük Ailesini Arıyor

  • 2 Yaşında
  • Erkek
  • Kısır
  • Eğitimli
  • Yok

Bu güzeller güzeli kediyi sokakta hasta ve donmak üzere iken kurtardık. Gerekli tüm tedavilerini yaptırıp sağlığına kavuşturduk. Kendi evimizde 6 tane kedimiz var. Bizimkiler Dışarıdan gelen bir kediyi kabul etmiyorlar. Zaten kendisi de başka kediler ile anlaşamıyor. şu anda evimizin bir odasında misafir ediyoruz.. Yalnız odada kalmaktan dolayı çok sıkılıyor. Biz ne kadar ona özel ilgi göstersekte yeterli olmuyor. Sürekli yanımızda olmak istiyor. O yüzden evde tek kedi olacağı bir yere sahiplendirmek istiyoruz. Sevgi dolu, kucakçı, yakında olmayı seven bir kedi. Zaman zaman oyuncu,zaman zaman bir yastık gibi uykucu ve usludur , yukarıları çıkmayı seven bir kedidir. Kısırlaştırıldı. Yaklaşık 1.5 yaşında erkek. Kuru mama yiyor. İç ve dış parazit uygulamaları düzenli yapılıyor. Çok sağlıklı, pırıl pırıl, mühteşem güzellikte bir ev kedisidir. Alerji veya herhangi bir bahane ile terketmeyecek, iyi bakmada ekonomik sıkıntısı olmayan, güven duyduğumuz bir aileye sahiplendirmek istiyoruz. Tamamen ücretsizdir. Tek amacımız ömür boyu mutlu sağlıklı güvenli bir yuvaya kavuşturmaktır. İlgilenenler ilandaki numaradan arasın lütfen.
ŞARTLAR ;

Aktif bir kedi olduğu için küçük yaşta çocuğu olan aileler için uygun değildir.

Kedilerin yüksekten düşmesini ve ya alçak katta ise dışarı kaçmasını önlemek amacığı ile kedi sahiplenecek kişilerin pencere ve balkon kapılarında sineklik mecburidir.

Öğrenciye sahiplendirme yapılamayacaktır.

Başka kediler ile anlaşamadığından evde tek yaşayacağı bir yuvaya sahiplendirilecektir.

Sadece İstanbul İçi sahiplendirme Yapılacaktır

  • Takip Şartı Var
  • Sizden herhangi bir sebeple ödeme yapmanızı talep ederlerse sakın ödeme yapmayınız ve lütfen ilanı şikayet ediniz veya bize bildiriniz.

Şikayet Gönder

Şikayetiniz Başarıyla Gönderildi!

Bizimle paylaşmış olduğunuz bilgiler gizli kalmaktadır

Appointments

 

 / 

Giriş Yap

Mesaj Gönder

Favorilerim

Application Form

Claim Business

Paylaş