İki Aylık Fıtfıt Kardeşler Yuva Arıyor

  • 2 Aylık
  • Dişi
  • Kısır Değil
  • Eğitimli
  • Var

YUVA ARAYAN FITFIT KARDEŞLERDEN GÜNLÜK HABERLER

Merabaaaa, hobareyy bugün biz parazit aşılarımızı oldukkk. Acımadikiii acımadikii, çünkü Dr.Selin abla bizi mıncıklayaraktan, severekten bişey yaptı, meğersem parazit iğnesiymiştir. Ama bişey olmadıkii…madem bişey olmadiki, niye iğne olduktur dedik fındaya.

Fında dediki, gözle görmesi mümkünsüz parazitler olurmuştur vücudumuzda. Hem bizi, hem fındayı hasta edermiştirler. Eğer güpgüzel yuvamız olursa, üç ayda bir bu bişeyi olcakmışızdır. Ohh o zamann en en en güpgüzel olduk biz şimdi, kötüsüz oldu içersi dışarsı.

Eee kuru mama yiyoruzdur, teptemiz kuma tuvalet yapmaktayızdır, Selin abla bizi çok sağlıklı ve neşeli bulmuştur, bi de kötüleri de kovaladık, o zaman güpgüzel yuvalarımız için güpgüzel hazırız artıkınnn:)

Hobareyyyyy de hobareyyy, sağolsundur fındaaa:)

YAVRULARIMIZA SICAK BİR YUVA ARIYORUZ

İzmirde yaşayan dört kardeştiler. İkisi yuvalandığı için, bir tekir ve bir smokin’e yuva arıyoruz. Anneleri sokakta iki hafta emzirdi, ancak diş enfeksiyonu nedeniyle rahatsızlanınca, bakmaya devam edemedi. Tüm kardeşleri eve aldım ve altı haftadır bakıyorum. Başlangıçta royal canin yavru kedi sütü içtiler. Şimdi royal canin mother and baby cat yaş ve kuru mama yiyorlar. Beslenme düzenleri, daha sonraki yaşamlarında, sağlıklı gelişimleri açısından oldukça önemli.

Sağlıklı, akıllı, neşeli, oyuncu ve becerikliler. Şimdi mamalarını kendileri yiyip, kendilerini temizleyip, tuvalete gitmeyi başardılar. Parazit aşılarını da oldular. Sevgiyle size gelmeye hazırlar.

Her günkü gelişmelerini ve size göstermek istedikleri becerilerini, neşelerini anlatan foto ve videolarını, facebook hesabımdan izleyebilirsiniz.

Şefkate, sevgiye, şifaya, yargısız bakan bir çift göze, oyun arkadaşına ve bir ulu bilgeye ihtiyacınız varsa, kendinize, yavrulara, bize bir iyilik yapın ve sahiplenmek için lütfen bana ulaşın:)

  • Takip Şartı Yok
  • Sizden herhangi bir sebeple ödeme yapmanızı talep ederlerse sakın ödeme yapmayınız ve lütfen ilanı şikayet ediniz veya bize bildiriniz.

Şikayet Gönder

Şikayetiniz Başarıyla Gönderildi!

Bizimle paylaşmış olduğunuz bilgiler gizli kalmaktadır

Appointments

 

 / 

Giriş Yap

Mesaj Gönder

Favorilerim

Application Form

Claim Business

Paylaş