2 Yaşındaki Kısır Sevgi Dolu Dişi Ev Kedisi Miya

  • 2 Yaşında
  • Dişi
  • Kısır
  • Eğitimli
  • Aşıları Var

Temmuz 2019 doğumlu Ankara kedimizi daha güvende olsun diye sahiplendirmek istiyoruz. Biz şu anda çatı katında yaşıyoruz ve maalesef kedimiz fırsatını bulduğunda teraslara çıkıyor. Dolaşıp geri geliyor, ancak geri gelemediği zamanlar da oldu maalesef. Birkaç kez 6. kattan düştü. Bu nedenle sol arka bacağında bir platin mevcut. Bu durum ona hiçbir engel teşkil etmiyor. Sadece dikkatle baktığınız zaman sol arka bacağının hafif yamuk olduğunu görebilirsiniz.

İç dış parazit aşıları düzenli olarak yapılmaktadır. Kısırdır. 3 aylıktan beri bizimle önce Ankara'da şimdi ise Bursa'daki evimizde bizimle yaşamaktadır. Ancak kedimizin bir kez daha düşmesini ne biz kaldırabiliriz ne de kendisi.

Teraslarımızı kapatma ya da çevirme gibi bir durumumuz yoktur. Bize akıl verecek kişiler lütfen uzak dursunlar. Sadece sahiplenmekle ilgili mesaj atınız.

Kedimizin tüm eşyaları ve kalan maması verilecektir. Sahiplenme için kesinlikle ÜCRET İSTENMEYECEKTİR. Uysal ve oyuncudur. Saldırma ya da agresif tavırlar sergilemez. Sizi sevip size alıştıktan sonra biraz sevdiğinizde, hatta laf attığınızda bile hemen mırlamaya başlayan, çok sevgi dolu ve sevgiye aç bir kedidir. Kısa tüylü olduğu için mevsim geçişleri hariç bir tüy sorunu yaşamazsınız. Eşyaları devirme veya eşyalara zarar verme gibi bir huyu yoktur. Tırnaklarını halıda törpüler. Tırnak keserken çok zorluk çıkarmaz. Gel, pisi pisi vs dediğinizde gelir, hayır dediğinizde yapmaz. Köpeklerle anlaşabilir. Başka kedilerle denemedik ama çok büyük ihtimalle diğer kedilerle de anlaşabilir. Bebekli ve küçük çocuklu aileler de gönül rahatlığı ile sahiplenebilir. Kumu temiz ve kaliteli olduğu sürece dışarıya tuvaletini asla yapmaz. Yapacağı zaman dahi banyo, lavabo gibi kolay temizlenebilen yerleri tercih eder 🙂

Silika ve Diatomit kumları sevmez. İnce, kalın ya da karbonlu, topaklanabilen kumları sever.

Yaş mamaya ve ev yemeklerine alıştırılmadı. Sadece kuru mama yer ve mama seçmez.

Kedimizin düşmanı değiliz. Sadece daha güvenli bir ortamda yaşamasını istiyoruz. Sahiplenecek kişinin balkonlarında koruma olmalıdır (cam balkon ya da kedi sinekliği vb). Sahiplenme sözleşmesi yapılacaktır ve takip şartı olacaktır. Belli aralıklarla fotoğraf ve video istendiğinde gönderilmelidir. Bakamayacağınızı düşünürseniz en ufak bir durumda bize ulaşabilir ve kedimizi geri verebilirsiniz. Bu tür bir durumda müracaat edeceğiniz ilk kişi biz olmalıyız.

  • Takip Şartı Var
  • Sizden herhangi bir sebeple ödeme yapmanızı talep ederlerse sakın ödeme yapmayınız ve lütfen ilanı şikayet ediniz veya bize bildiriniz.

İlan Sahibi

Şikayet Gönder

Şikayetiniz Başarıyla Gönderildi!

Bizimle paylaşmış olduğunuz bilgiler gizli kalmaktadır

Appointments

 

 / 

Giriş Yap

Mesaj Gönder

Favorilerim

Application Form

Claim Business

Paylaş